سه‌شنبه 2 بهمن 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


1397/3/12 شنبه فراخوان جذب دستیار پژوهش در مراکز تحقیقاتی وزارت بهداشت اعلام شد. معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سامانه ثبت نام واجدین شرایط دستیار پژوهش پزشک، داروساز و دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی و دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی معرفی کرد.
بر اساس فراخوان مذکور، این معاونت در راستای راهبردهای کلان و اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان از آذر ماه ۱۳۹۳ با مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت و هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت، برنامه جذب دستیار پژوهش پزشک، داروساز و دندانپزشک عمومی مشمول طرح نیروی انسانی در مراکز تحقیقاتی مصوب را در دستور کار خود قرار داده است.
همچنین معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هماهنگی دفتر ثبت نام و توزیع پیام آوران بهداشت وزارت متبوع، در تیرماه ۱۳۹۴ برنامه جذب دستیار پژوهش سرباز در مراکز تحقیقاتی را آغاز کرده است.
واجدین شرایط می توانند با مراجعه به سامانه برنامه به نشانی http://rap.hbi.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین هرگونه تغییر در پذیرش شهرها در خبرهای صفحه نخست سامانه مذکور، درج و به روز رسانی خواهد شد.
کلمات کليدي
دستیار پژوهش
بیشتر
نسخه قابل چاپ


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved