سه‌شنبه 2 بهمن 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


1397/4/2 شنبه معرفی سامانه منبع یاب اطلاعات بیش از 80 هزار عنوان منبع الکترونیک شامل کتاب، مجله، فیلم و تصاویر آموزشی، راهنما و بانک اطلاعاتی از طریق سامانه منبع یاب (Resource Finder) در دسترس قرار گرفته است.

به استحضار می رساند اطلاعات بیش از 80 هزار عنوان منبع الکترونیک شامل کتاب، مجله، فیلم و تصاویر آموزشی، راهنما و بانک اطلاعاتی از طریق سامانه منبع یاب (Resource Finder) در آدرس http://rsf.research.ac.ir/ در دسترس قرار گرفته است. این سامانه در برگیرنده اطلاعات دسترسی به بیش از 40 هزار عنوان مجله الکترونیک و حدود 40 هزار عنوان کتاب شامل تمام مجلات، کتاب ها و بانک های اطلاعاتی مورد اشتراک وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور و نیز تمامی مجلات نمایه شده در بانک های اطلاعاتی معتبر ISI، PubMed و Scopus است. امکان جستجو و بازیابی منابع اطلاعاتی به صورت لغتی و موضوعی و نیز دسترسی به فهرست و اطلاعات مجلات نمایه شده در بانک های اطلاعاتی ISI و Scopus در این سامانه فراهم شده است. در این سامانه، رنگ علامت مقابل هر منبع در ستون سمت راست با نام Details، نشانگر وضعیت دسترسی به آن منبع است؛ به نحویکه نشان سبز در ستون مذکور به مفهوم وجود اشتراک، نشان نارنجی به مفهوم دسترسی رایگان (Open Access) و نشان خاکستری به معنای دسترسی درحد چکیده است.

لازم به ذکر است این سامانه یکی از سامانه های دوازده گانه "نظام نوین اطلاعات پژوهش پزشکی ایران" با نام اختصاری(نوپا) است که در درگاه اختصاصی آن در آدرس http://research.ac.ir/ در دسترس است.

کلمات کليدي
سامانه منبع یاب
بیشتر
نسخه قابل چاپ


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved